صدا درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان

صدا: درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان شبکه بهداشت و درمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی به دلجویی از کشور عزیزمان ایران آخر دهید / نتانیاهو خطاب به اروپا

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با متهم کردن کشور عزیزمان ایران به تلاش جهت عملیات تروریستی در اروپا، از کشورهای باقی‌مانده در توافق هسته‌ای، خواست به دلجویی از کشور ع

به دلجویی از کشور عزیزمان ایران آخر دهید / نتانیاهو خطاب به اروپا

نتانیاهو خطاب به اروپا: به دلجویی از کشور عزیزمان ایران آخر دهید

عبارات مهم : اروپا

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با متهم کردن کشور عزیزمان ایران به تلاش جهت عملیات تروریستی در اروپا، از کشورهای باقی مانده در توافق هسته ای، خواست به دلجویی از کشور عزیزمان ایران و دور زدن تحریم ها آخر دهند.

به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) با تکرار ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت اروپا مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران را دعوت می کند ولی آنها عملیات بمب گذاری طرح ریزی می کنند.

نتانیاهو طی صحبت در همایش روز استقلال آمریکا در سفارتخانه این کشور در قدس اشغالی، با ادعای اینکه توافق هسته ای ایران، «قراردادی بد بود که حمایت کشور عزیزمان ایران از تروریسم را با میلیاردها دلار پشتیبانی کرد»، افزود: «نشست پیش روی چهار کشور اروپایی، جهت بررسی راه های دور زدن خروج آمریکا از برجام است».

وی با اشاره به بازداشت شدن یک دیپلمات ایرانی در اتریش به ادعاهای واهی، مدعی شد: «در همان هفته، اتفاق جالبی افتاد. چهار کشور اروپایی مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران را به این نشست دعوت کردند ولی چند روز قبل دولت کشور عزیزمان ایران یک گروه تروریستی را جهت عملیات در پاریس اعزام کرد».

نخست وزیر رژیم صهیونیستی سپس از اروپا به خاطر حفظ روابط تجاری و اقتصادی با کشور عزیزمان ایران جهت کم اثر کردن تحریم های آمریکا، شدیدا انتقاد کرده و خطاب به اروپایی ها گفت: «حمایت از رژیمی که تروریسم را علیه شما و بسیاری از دیگر کشورها حمایت می کند، قطع کنید. به دلجویی و تسکین دادن به ایران، آخر دهید».

نتانیاهو چندی پیش نیز در شوی تبلیغاتی جدید، در یک صحبت زنده تلویزیونی اسناد، مدارک و لوح های فشرده ای را نشان داده و مدعی شد بعد از امضای برجام، کشور عزیزمان ایران به صورت مخفیانه بعد نظامی برنامه هسته ای خود را حفظ کرده و تلاش داشته به سلاح اتمی برسد. (جزئیات بیشتر)

«دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا شامگاه سه شنبه (18 اردیبهشت) طی صحبت در کاخ سفید با متهم کردن کشور عزیزمان ایران به تلاش جهت دستیابی به سلاح اتمی، مخفی کردن ابعاد نظامی برنامه هسته ای و دخالت در امور کشورهای منطقه، خروج آمریکا را از برجام اعلام کرد.

وی همچنین تاکید کرد تحریم های پیشین هسته ای و تحریم های سخت تر جدیدتر در بازه 90 تا 180 روزه علیه کشور عزیزمان ایران باز خواهند گشت. ترامپ همچنین از مقامات پایتخت کشور عزیزمان ایران دعوت کرد تا به مذاکرات تازه با آمریکا برگردند.

کارشکنی های آمریکا در اجرای برجام از وقت روی کار آمدن «دونالد ترامپ» به عنوان مدیر جمهوری آمریکا شدت گرفت. او در اقدامی که نقض صریح بندهای توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، بارها ترساندن کرد کشورش را از توافق خارج خواهد کرد و یا راجع به تجارت با کشور عزیزمان ایران به کشورهای اروپایی هشدار داد.

ایران و پنج کشور عضو دائم شورای امنیت شرکت ملل (آمریکا، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) به علاوه آلمان در تیرماه سال 1394 به توافقی دست یافتند که قرار بود در ازای ایجاد محدودیت در بخش هایی از فعالیت های هسته ای ایران، همه تحریم های بین المللی و یکجانبه مرتبط با برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران را برطرف کند.

به دلجویی از کشور عزیزمان ایران آخر دهید / نتانیاهو خطاب به اروپا

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | توافق | دلجویی | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | نتانیاهو | تحریم های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz